Niedziela II Adwentu 06.12.2015 r.

 1. Dziś w całym Kościele w Polsce dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie. Dlatego dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc Kościołom na Wschodzie.
 2. Dziś po każdej Mszy św. możliwość nabycia świec „Caritas” na wigilijny stół. Ofiara składana za świece od 5,oo zł., to dar serca dla najbardziej potrzebujących, zwłaszcza dzieci. Wszystkie ofiary zostają przekazane do „Caritas Archidiecezji Przemyskiej”.
 3. Dziś po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo i zmiana tajemnic różańcowych.
 4. Jutro, w poniedziałek spotkanie dla młodzieży klas I Gimnazjum.
 5. We wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w naszym kościele rano o godz. 7,oo i 9,oo. Po południu o godz. 17,oo.
 6. We wtorek rozpoczyna się Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia ogłoszony przez papieża Franciszka.
 7. We wtorek w czasie Mszy św. o godz. 17,oo poświęcenie i rozdanie medalików dla dzieci z klas III , przygotowujących się do I Komunii św.
 8. Przypominamy, że Roraty odprawiane są codziennie w dni powszednie o godz. 17,oo. Serdecznie zapraszamy.
 9. W środę spotkanie dla młodzieży klas II Gimnazjum.
 10. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 11. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 12. W przyszłą niedzielę jako II niedzielę miesiąca składka będzie przeznaczona na dalsze sprawy związane z remontami przy naszym kościele i naszej parafii.
 13. Członkowie Rady Parafialnej roznieśli już chyba do wszystkich rodzin z naszej Parafii opłatki na stół wigilijny wraz z życzeniami świątecznymi oraz kalendarzem parafialnym. Wszystkie ofiary z tej racji złożone zostają przeznaczone na spłacenie kosztów związanych z remontami przy naszym kościele. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 14. Kalendarze są do nabycia z tyłu za ławkami. Opłatki do nabycia w zakrystii.
 15. W przyszłą niedzielę można będzie otrzymać poświęcone sianko na stół wigilijny.
 16. Można otrzymać bankowe potwierdzenie ofiar składanych na remonty przy naszym kościele.
 17. Wczoraj został zorganizowany św. Mikołaj dla prawie 150 dzieci. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli ofiary do puszek na ten cel.

<< POWRÓT

141 gości, w tym 1 dzisiaj