Niedziela Męki  Pańskiej – Palmowa 09.04.2017 r.

 1. Dzisiejsza Niedziela, to Niedziela Męki Pańskiej – Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm w czasie każdej Mszy św.
 2. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na dalsze sprawy związane z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii.
 3. Po Mszy św. można nabyć „paschaliki” oraz „baranki” na stół wielkanocny.
 4. Po Mszy św. można jeszcze do puszek złożyć ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
 5. Gorzkie Żale dziś jak zawsze po Mszy św. o godz. 15,oo z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy.
 6. We wtorek w naszej parafii spowiedź św. Świąteczna. Spowiedź trwać będzie przez cały dzień. Przed południem od godz. 9,oo do 12,oo. Po południu od 15,oo  do  18,oo. Serdecznie zapraszamy. Będą księża z całego dekanatu.
 7. W Wielki Czwartek Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18,oo. Po Mszy św. przeniesienie Pana Jezusa do Ciemnicy i Droga Krzyżowa ulicami naszej Parafii. Adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy do 22.oo.
 8. W Wielki Piątek od godz. 7,oo adorujemy Pana Jezusa w Ciemnicy. O godz. 9,oo w kościele wspólna Droga Krzyżowa. Adoracja Krzyża dla dzieci w piątek o godz. 13,oo. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.  Do adoracji Pana Jezusa w Ciemnicy przez cały dzień serdecznie zapraszamy wszystkich, a szczególnie Róże Różańcowe. Liturgię Męki Pańskiej w Wielki Piątek rozpoczniemy również o godz. 18,oo. Po jej zakończeniu przeniesienie Pana Jezusa do Grobu. Adoracja Pana Jezusa w Grobie do 22,oo. Adoracja młodzieży od 21,oo.
 9. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły – nie ma żadnej dyspensy.
 10. W Wielką Sobotę od godz. 7,oo adorujemy Pana Jezusa w Grobie. Poświęcenie pokarmów co pół godz. od godz. 9,oo  do 15,oo. Do kosza możemy w tym dniu złożyć swój dar dla najbiedniejszych. Rozdzieleniem tych darów zajmie się Parafialny Zespół Charytatywny i Akcja Katolicka. Po dary złożone mogą zgłaszać się potrzebujący w sobotę od godz. 15,oo do 16,oo w punkcie „Caritas” obok kościoła.
 11. Parafialny Zespół Charytatywny oraz Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przygotowali również w tym roku „Paschalny Chleb Miłości” na stół wielkanocny. Wszystkie złożone ofiary zostaną przeznaczone na prowadzenie działalności charytatywnej w naszej parafii na rzecz najbardziej potrzebujących pomocy.
 12. Liturgia Wielkiej Soboty z poświęcenie ognia rozpocznie się również o godz. 18,oo.
 13. Rezurekcja w Wielką Niedzielę o godz. 6,oo. Kolejne Msze św. w Wielką Niedzielę tak jak w każdą niedzielę czyli o godz. 8,3o  10,oo  11,3o  13,oo. Nie będzie  w Wielką Niedzielę Mszy św. o godz. 15,oo  i  18,oo.
 14. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. tak jak w każdą niedzielę. Nie będzie tylko Mszy św. o godz. 15,oo  i  18,oo.
 15. Składamy podziękowanie za udział w Rekolekcjach i piękne świadectwo wiary.
 16. Przypominamy o zapisach na bezpłatny kurs języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego. Po bliższe informacje zapraszamy po Mszy św.

<< POWRÓT

147 gości, w tym 2 dzisiaj