Niedziela VI Wielkanocy 06.05.2018 r.

 1. Dziś po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo Majowe i zmiana tajemnic.
 2. Jutro, w poniedziałek spotkanie dla młodzieży klas II Gimnazjum.
 3. We wtorek / 8 maja / Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika.
 4. We wtorek spotkanie dla młodzieży klas VI.
 5. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 6. W środę spotkanie dla młodzieży klas VII.
 7. W czwartek spotkanie Akcji Katolickiej i Zespołu Charytatywnego.
 8. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 9. W sobotę spowiedź św. dla dzieci przed I Komunią św. od godz. 16,oo. Ze spowiedzi mogą też skorzystać Rodzice, Rodzice Chrzestni oraz wszyscy inni chętni. Serdecznie zapraszamy.
 10. W sobotę z racji II Soboty Miesiąca Msza św. w intencji naszej Ojczyzny i kolejne spotkanie biblijne. Serdecznie zapraszamy.
 11. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 12. W najbliższą niedzielę / 13 maja / Uroczystość I Komunii św. w naszej Parafii. Zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. dla tych dzieci o godz. 12,15. Przepraszamy, gdyż z tej racji w najbliższą niedzielę nie będzie Mszy św. specjalnej dla dzieci o godz. 13,oo.
 13. Składka w następną niedzielę jako II niedzielę miesiąca będzie przeznaczona na dalsze sprawy związane z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii.
 14. W następną niedzielę / 13 maja / Uroczyste Nabożeństwo Fatimskie o godz. 20,oo. Serdecznie zapraszamy.
 15. W naszym kościele 23 maja odbędzie się Bierzmowanie dla młodzieży z CKU w Przemyślu. Spotkanie dla tej młodzieży w najbliższą środę o godz. 14,oo tutaj w kościele. Zapraszamy młodzież starszą, która z różnych powodów nie przystąpiła wcześniej do Sakramentu Bierzmowania.
 16. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przekazali 1% z podatku na rzecz dzieci z naszej Parafialnej Świetlicy.

 

 

<< POWRÓT

243 gości, w tym 1 dzisiaj