Niedziela XIII Zw. w Roku lit. 26.06.2016 r.

 1. Dziś o godz. 13,oo Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego. Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież, Rodziców, Nauczycieli i Wychowawców. Od następnej niedzieli przez cały miesiąc lipiec i sierpień nie będzie Mszy św. o godz. 13,oo.
 2. Nabożeństwo Czerwcowe dziś po Mszy św. o godz. 15,oo.
 3. Jutro, poniedziałek Uroczystość Odpustowa w naszej Parafii – NMP Nieustającej Pomocy. Msze św. jutro w naszym kościele: 7,oo;9,oo; Uroczysta Suma Odpustowa o godz. 18,oo. Serdecznie zapraszamy.
 4. W środę /29.06./Uroczystość  św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w naszym kościele o godz. 7,oo;  9,oo  i  18,oo. Składka z  Uroczystości przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 5. W czwartek zakończenie Nabożeństw Czerwcowych.
 6. W piątek o godz. 17,oo wystawienie Najświętszego Sakramentu. Od 17,oo możliwość spowiedzi św. z racji I Piątku miesiąca. O 18,oo Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, Msza św. w intencji wszystkich Czcicieli Bożego Miłosierdzia i zmiana tajemnic dla Członków Straży Honorowe NSPJ.
 7. W sobotę Msza św. ofiarowana będzie w intencji wszystkich Czcicieli Matki Bożej, Członków Róż Różańcowych i kapłanów pracujących w naszej Parafii.
 8. W sobotę odwiedzimy wszystkich zgłoszonych chorych.
 9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo i zmiana tajemnic różańcowych.
 10. Dzieci zapisane na półkolonię zapraszamy w poniedziałek na Mszę św. na godz. 18,oo.
 11. W miesiącu lipcu i sierpniu Parafialny Punkt Caritas będzie nieczynny.
 12. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary składane na Obraz Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

 

<< POWRÓT

147 gości, w tym 1 dzisiaj